که عشق آسان نمود اول ولیــــــــــــــ

به نامت

میون همه خستگی های اینروزا ...دلم را حالت خلسه ای گرفته مثل ادمی که استند بای شده ودور نگه داشته شده ..هرچه بیشتربالاو پایین روزگار و خوب وبدش رو میبینه و اتقان عجیب عالم رو که چطور میبره و میدوزه خداوند و چنان هماهنگ که ... ومن انگشت به دهان سیستم تو سیستم ،چرخ در چرخ،آدم به آدم ،قصه به قصه و چرخه به چرخه حیرانم که کجا ؟چه کسی و چه زمانی؟فقط اوج عجز ونیازم رو به خدا احساس کردم و  یادمه وسط   پارک وی بود  سرمو بالا گرفتم که الهی به هرچه از خیر به من نازل کنی نیازمندم ...

خیلی وقتها خدایا انگشت به دهان عظمتت بوده ام ولی این قاعده ی اتقانت اصلا برام هضم نمیشه شاهکارته خدایا...(البته قد وجود ناچیز من و فکر کوتاهم)دمت گرم،دست مریزاد داری خدا..

___________________________________+++

خوبه حالامن زیاد بیرون نمیزنم و زیاد سرم اینور و اونور نمیچرخه وگرنه نمیدونم عاقبتم با این اوضاع عجیب آدما به کدوم دیوونه خونه می کشید؟؟!!!!

 

خدایا دارم محکم میکشم سر این طناب رو -من یه طرف و روزگار و خیلی از مردمش یه طرف- که نشم اهل روزمرگی...خدایا بدون تو نمیشه جامونده رو رها نکن به جوونیم رحم کن به حق زهرا به حق حسین...

چراغ سبز کلینتون به دولت میانمار برای هولوکاست مسلمانان/ (چقدر وحشتناکه.خدایا..به واقعی بودنشون شک می کنه ادم از بس وحشتناکن...یا صاحب الزمان آجرک الله...)

کاش میشد میتونستم بگم ..بی سرو سامان توام یا....

 


نوشته شده در ۱۳٩۱/٤/٢۸ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ توسط جامانده| دوستانه ها ()
 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin