...

به نام حضورش

از ما عجیب نیست دعایی نمی رسد

از تحبس الدعا که صدایی نمی رسد

 

پر باز می کنم، به پـــــرم می خورم زمین

بال و پر شـــکستـــه به جایـــــی نمی رسد

 

هرچه دنبال عملی گشتم که بتونم کاسه گداییم کنم در عرفه و بهانه قربانی کردن بدی های دلم در قربان... نبود... بحق الحسین یارب..

_________________________________+++

مولای صاحب الزمان، مثه کودکی که در شب گم کرده بزرگترش را و مثه بیدلی که دلتنگ محبوبش است بی قرار توام... چقــــــــــــــــدر جایت خالیست..

/ 4 نظر / 4 بازدید
لهوف

بال و پر شکسته به جایی نمی رسد.... دلم برات تنگیده!! چشمام میخواد ببینتت زود زود! کجایی الان دختر؟[گل]

تکــــــــــــــــاور245

‏سلام اینجا در وبلاگت هوا بارانی است و ما شنیده ایم یکی از جاهایی که دعا پذیرفته می شود دعایی است که وقت باران خوانده شود و آمدم اینجا: و چه گفت مولا در کمیل : اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَهْتِکُ الْعِصَمَ ببخش گناهی که آبرویم را می ریزد ‏ا‏ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تُنْزِلُ النِّقَمَ‏ ببخش گناهی که باران غم بر من ببارد اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تُغَيِّرُ النِّعَمَ ببخش گناهی که نعمتم را دگرگون سازد ‏××××اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ وتُنْزِلُ الْبَلاَءَ×××× خدااااااااااااا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند و باران بلا بر من می بارد. میگوید کسی از عرفه دست خالی برنمی گردد و از پیامبر (ص) نقل شده که فرمود بزرگترین گناه این است که کسی فکر کند گناه کار از عرفه خارج میشود وچنین فردی ظلم به خدا کرده است. . . . نمیخواهی به خدا ظلم کنی که .

لهوف

خسته ام واقعا! من الان بیمارستان کودکان مفید هستم... اگه تو میتونستی بیا پیشم! اگه هم نمیتونی من یه روز میام خوابگاه. بهم خبرشو بده.

غریب

برای آمدنش...به پا میخیزیم... حستو گرفتم.